Kleindierenvereniging Midden Drenthe
De gezelligste vereniging van Drenthe!
Midden - Drenthe Show 2015

We hadden weer een prachtige Midden - Drenthe Show! We hebben veel enthousiaste reacties gehad! De openbare keuring was weer ouderwets gezellig en werd goed bezocht. Zo konden bezoekers weer nieuwe dingen leren van de keurmeesters onder het genot van een lekker kopje chocolademelk. De vrijdagaovnd was ook weer heel gezellig met de officiele opening door Rolinka Snijders en daarop volgend een eierkeuring. Menig mensen hebben veel dingen geleerd over eieren die ze niet wisten. Wist u dat ze in Duitsland de eidooier liever veel donkerder oranje willen hebben dan wij hier in Nederland? Wij niet in iedergeval! Graag willen we iedereen die geholpen heeft bedanken! Dankzij alle vrijwilligers, inzenders, leden en bezoekers was het weer een geweldige show! 

Voor foto's zie het fotoalbum, maar ook onze Facebookpagina.

Hieronder kunt u alvast de catalogus vinden: 

Catalogus

 Midden Drentheshow 2018

De voorbereiding voor deze prachtige gezellige show is alweer in volle gang.

Hieronder kunt u het vraagprogramma en inschrijfformulier downloaden in twee verschillende varianten.

Vraagprogramma PDF
Vraagprogramma WORD

 

Inschrijfformulier PDF
Inschrijfformulier WORD


Wij hopen u (weer) te zien op onze prachtige show!

Onze vereniging mooi in beeld!

Afgelopen voorjaar hadden we Marjan Holmer op bezoek bij onze vereniging. Met haar zijn we langs enkele leden van onze vereniging geweest. Het resultaat was een prachtig artikel in het kleindiermagazine!
Artikel Kleindier Magazine

Nieuwsbrieven

Blijf op de hoogte en lees onze nieuwsbrieven. Elke keer weer prachtig geschreven door Kees Verkolf.
Onze nieuwsbrieven

Bezoek ons op Facebook!

Bekijk voor onze actuele bezigheden en foto's onze Facebook pagina!